RODINNÉ DOMY

Výstavba rodinných domů patří mezi naše významné stavební činnosti. Nabízíme různé stupně výstavby – od základových desek, hrubé stavby, domů na dokončení až po nejkomfortnější variantu, kterou je výstavba domů na klíč.

Výstavba rodinných domů patří mezi naše významné stavební činnosti. Nabízíme různé stupně výstavby- od základových desek, hrubé stavby, domů na dokončení až po nejkomfortnější variantu, kterou je výstavba domů na klíč. Rodinné domy stavíme s využitím vlastních zaměstnanců a firemní stavební mechaniky. Tato kombinace nám umožňuje dynamicky stavět, reagovat na požadavky zákazníka a udržovat vysokou kvalitu prováděných prací. Domy stavíme na základě zákazníkem dodané projektové dokumentace nebo podle projektu, který vytvoříme dle přání konkrétního zákazníka. V naší nabídce však najdete i typové katalogové projekty, které umožňují zahájit výstavbu ve velmi krátké době.

rodinne_domy

RODINNÝ DŮM NA KLÍČ

Naše firma vám nabízí výstavbu rodinných domů na klíč. Ať už si zvolíte typový dům, nebo máte vlastní představu o podobě domu, jsme vám plně k dispozici. Nabízíme kompletní servis, od zpracování projektové dokumentace až po předání klíčů k hotové stavbě. Dům jsme schopni osadit moderními technologiemi a poradíme, jak dům naprojektovat pro co nejúspornější provoz. V tomto oboru máme několikaletou praxi, můžete se tedy spolehnout na naše zkušenosti a znalost oboru.

CO STAVBA “DOMU NA KLÍČ” ZAHRNUJE

Váš vysněný domov jsme schopni postavit podle vaší projektové dokumentace, nebo s vámi můžeme celý dům vymyslet. Staráme se o vše, co je se stavbou spojené. Provádíme úpravy terénu a výkopové práce, lijeme základové desky, připravujeme hrubé stavby, zajišťujeme subdodavatelské služby (elektroinstalace, hromosvody apod). Hlídáme termíny a postupujeme podle stavebního harmonogramu. Zajišťujeme napojení na rozvody elektřiny, plynu a vody. Zákazníkům na přání instalujeme moderní technologie, jako jsou tepelná čerpadla, rekuperace nebo solární panely. S námi se nemusíte ve fantazii omezovat.

ZHOTOVENÍ ZÁKLADNÍ DESKY

Kvalitní základová deska je jednou z nejdůležitějších součástí stavby a při jejím návrhu je nutné určit správný postup založení na základě kvality podloží a umístění v terénu. S litím základních desek máme dlouholeté zkušenosti. Ať už plánujete stavět zděný dům, betonový dům nebo dům ze dřeva, naše deska pro něj bude solidním základem.